شرکت پانی پلاست درعرصه تولید ظروف بسته بندی بادی و تزریقی وبادی_تزریقی پلاستیکی از حجم 3 سی سی تا5لیتر و همچنین قطعات تزریقی و بادی تا وزن 600 گرم فعالیت می نماید. تولیدات ما دارای  بالاترین سطح کیفیت بوده و به آن اعتماد داریم و می توانیم به آنها افتخار کرده و خود را معرفی نمائیم ..

ما معتقدیم مشتریان ، بنیات هر کاری هستند و تنها چیز با ارزشی که داریم توانایی خدمت به آنها است زیرا که ماهیت وجودی ما وابسته به حضور آنها است به عبارتی دیگر مشتری ولی نعمت ما میباشد. ما در تمام معاملات خود صادق و وفادار بوده و به حوزه مشترک منافع خود و مشتریان می اندیشیم و براین اساس اصل برد ، برد را سرلوحه کارمان قرار داده ایم .

ما در همه فعالیتهای خود رضایت همه جانبه محیط پیرامونمان ، مشتمل بر مشتریان ، کارکنان ، مدیریت ، جامعه ، رضایت عموم و رعایت کلیه مسائل زیست محیطی را در تمامی ابعاد جامعه در نظر داشته واعتقاد ما رسیدن به بالاتیرین سطح کیفیت است

ما به جهانی شدن می اندیشیم و معتقد به پیاده سازی  سیستم ها و روش های مدیریت نوین و نو گرا در سازمان خود هستیم.

شرکت پانی پلاست با سابقه ای بیش از30 سال به عنوان یکی از تولیدکنندگان ظروف و قطعات پلاستیکی (تزریق و بادی و وبادی_تزریقی)و و  ظروف شوینده. آرایشی .بهداشتی .غذایی . دارویی و قطعات خودرو برای صنایع کشور الگوی تضمین کیفیت را بر مبنای استاندارد جهانی خود قرار داده است انتخاب و ضمن در نظر گرفتن.

ایجاد محیطی مناسب جهت کسب ارزش مشتری به عنوان بالاترین مقام در سازمان

رسیدن به سطح کیفیت بالای تولیدات، افزایش تحویل به موقع،قیمت مناسب و کاهش نرخ محصولات تولیدی و دستیابی به ضایعات صفر

ایجاد فرهنگ بهبود مستمر در کل شرکت در جهت بهبود اثربخشی فرآیندهای سیستم کیفیت

ایجاد نظام آموزشی جهت برآورده کردن نیازهای آموزشی و ارتقاء توانمندی کارکنان ترویج فرهنگ کار گروهی

افزایش رضایت مشتری ،با ایجاد زمینه رقابت سالم با همکاران

ایجاد محیط کاری امن در جهت حفظ سلامت منابع انسانی بعنوان مهمترین سرمایه شرکت و جلب مشارکت همگانی کارکنان

مدیریت شرکت پانی پلاست از طریق تدوین اهداف کیفیت و کنترل و پایش اهداف ،تعهد خود را نسبت به اجرای این خط مشی کیفیت اعلام می نماید

 

پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.